Коронавірус у світі: вже більше 80 тисяч заражених


  Число заражених новим коронавірусом у світі досягло 83,4 тисячі осіб, майже три тисячі людей померли. Центром епідемії все ще залишається Китай, проте інфекція швидко заражає нові країни. Найбільше заражених знаходяться у Південній Кореї, Італії, Ірані та на круїзному кораблі Diamond Princess, який стоїть у японському порту.

  Об этом сообщает Роспрес

  З початку епідемії коронавірусу від захворювання одужали 36, 6 тисяч осіб та 2, 86 тисяч людей померло. У "групі ризику" важкої форми захворювання перебувають люди з хронічними хворобами, літні люди та люди з послабленим імунітетом.

  На території материкового Китаю встановили ряд жорстких правил, для запобігання подальшому розповсюдженню коронавірусу. У Пекіні мандрівникам, які прибувають до столиці Китаю із країн, що мають "важкі епідемічні ситуації", доведеться пройти 14 днів у карантині.

  У місті Цяньцзян, що у провінції Хубей, запровадили грошові виплати для тим, хто повідомить про свої симптоми. Будь-який мешканець, який повідомить про симптоми та отримає підтвердження наявності нового коронавірусу, отримає 10 000 юанів. Ті, хто буде класифікований як "підозрюваний випадок" отримає 2000 юанів.

  За добу про перші випадки зараження коронавірусом повідомили у Нігерії, Новій Зеландії, Литві, Білорусі та Польщі. Всього коронавірус поширився у 58 країнах.

  Раніше повідомлялось, що у п’ятьох українців за межами України діагностували коронавірус. Четверо з них подорожували на круїзному лайнері Diamond Princess, ще одна жінка заразилась в Італії. Одна українка з лайнеру вже одужала.


  Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/koronavirus-u-sviti-u-sviti-bilshe-80-tisyach-zarazhenih-340084_.html”

Джон Девисон Рокфеллер

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.