Обмежувальні заходи щодо економіки мають бути збалансованими – Фурман

  Чим жорсткіші заходи вживаються через коронавірус, тим складнішими будуть наслідки для економіки, тому обмежувальні заходи мають бути збалансованими. Про це заявив заступник голови Ради Нацбанку Василь Фурман, коментуючи можливість введення в країні надзвичайного стану.

  Об этом сообщает Руспрес

  "Дуже важливо знайти баланс заходів, які вживаються, бо по інший бік наше економічне зростання, надходження бюджету, зайнятість наших людей, достаток", – сказав Фурман.

  На його думку, надмірне посилення обмежувальних заходів призведе до більш важких наслідків для економіки країни. Він також зазначив, що нині через карантин зупинили роботу багато сотень тисяч підприємців, що вже є шоком для економіки.

  "Ми повинні чітко для себе усвідомлювати, чим жорсткішими будуть заходи, чим більше підприємств ми будемо зупиняти, тим гіршими будуть наслідки для нашої економіки. На сьогодні вже і так, ви знаєте загальновідому інформацію, що 600-700 тисяч підприємців не працюють. Для нас це дійсно в якійсь мірі шок. Для нас – це для економіки нашої держави", – наголосив Фурман.

  Раніше ексміністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов на своїй сторінці у Facebook зазначив, що не можна зупиняти роботу підприємств на час карантину, оскільки це вб’є економіку та призведе до поглиблення економічної та політичної кризи.

  Керівник аналітичного відділу Concorde Capital Олександр Паращій, коментуючи можливість введення в Україні надзвичайного стану, зазначив, що посилення обмежувальних заходів через карантин унеможливить роботу підприємств з непереривним виробництвом.

  Нагадаємо, згідно з даними Держкомстату, за підсумками 2019 року промисловість в Україні скоротилася на 1,8%. У січні 2020 року промислове виробництво знизилося на 5,1% в порівнянні з січнем 2019 року і скоротилося на 8,4% в порівнянні з груднем 2019 року. За оцінками Мінекономіки, у січні ВВП України знизився на 0,5%.

  Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram  Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/obmezhuvalni-zahodi-schodo-ekonomiki-mayut-buti-zbalansovanimi-furman.htm”

Джон Девисон Рокфеллер

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.