Остапчук та Різатдінова висловилися про сутичку після "Танців з зірками": їй все байдуже

  Українському телеведучому Володимиру Остапчуку знову довелося конкурувати з фіналісткою "Танців з зірками" Анною Різатдіновою.

  Об этом сообщает Преступная Россия

  Так, як повідомляє прес-служба Нового каналу, спортсменка стала суперницею шоумена в проекті "СуперІнтуїція".

  Володимир Остапчук та Анна Різатдінова

  Володимир Остапчук та Анна Різатдінова

  прес-служба Нового каналу

  Перед грою Анна зізналася, що має якесь неприємне внутрішнє хвилювання. І взагалі, вона б не дуже хотіла грати з Вовою. Адже впевнена, що він переможе, а їй як чемпіонці важко буде прийняти поразку. Однак в результаті Остапчук поступився першістю Різатдіновій, чому був не дуже радий.

  "Аняце людина з олімпійським загартуванням, їй пофіг взагалі, їй головнеперемогти. Тому і напруження було таким",говорив Остапчук.

  Володимир Остапчук

  Володимир Остапчук

  прес-служба Нового каналу

  Однак за лаштунками шоу, коли емоції трохи вщухли, Володимир зізнався:

  "Я був в такій дивній і делікатній ситуації. З одного боку мені хотілося вийти переможцем, з іншого – абсолютно чарівна Аня, кльова дівчина, з якою ми подружилися на "Танцях з зірками". Тому я ні краплі не засмутився. Найголовніше, що отримав круті емоції".

  Володимир Остапчук

  Володимир Остапчук

  прес-служба Нового каналу

  Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що Володимир Остапчук висловився про відносини з ексдружиною Оленою Войченко після розставання.

  Як живеться Лободі та Лорак в Росії — читай у нас в Instagram!  Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/show/people/ostapchuk-i-rizatdinova-vislovilisya-pro-konflikt-pislya-tantsiv-z-zirkami-ij-vse-pofig.htm”

Джон Девисон Рокфеллер

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.