Іспанія звернулася до НАТО з проханням про допомогу в боротьбі з коронавірусом

  REUTERS / Sergio Perez

  Об этом сообщает Футляр от виолончели

  Співробітник спеціальних служб, Іспанія, 25 березня

  REUTERS / Sergio Perez


  Уряд Іспанії запросив у НАТО комплекти для тестування коронавірусу, апарати штучної вентиляції легенів і захисне спорядження.

  Хронiки коронавірусу. Останні новини
  Все про епідемію коронавірусу в світі та карантин в Україні
  ВІДМІННО, ВИ ПІДПИСАНІ!
  УПС! ЩОСЬ ПІШЛО НЕ ТАК, СПРОБУЙТЕ ЩЕ РАЗ
  Надсилаємо щоденно о 08:00

  Як повідомляє Reuters, з відповідним проханням до керівництва НАТО звернувся міністр оборони Мігель Вільярройа.

  Міністр додав, що допомога Альянсу буде спрямована цивільним особам.

  У середу, 25 березня, Іспанія випередила Китай за кількістю смертей від коронавірусу і посіла друге місце в світі після Італії.

  Читайте також:
  Кількість смертей за добу у світі вперше перевищила 2 тис. осіб, понад половина з них — в Італії та Іспанії. Карта поширення коронавірусу

  Генсек НАТО Йенс Столтенберг заявив, що спалах коронавірусу — суворе випробування на стійкість для НАТО та для країн-союзниць, але це не вплинуло на здатність Альянсу до оборони союзників.

  Іспанія зараз поступається тільки Італії (де за останніми даними 6 820 померлих) за кількістю зареєстрованих смертей від недуги. Мадрид очікує, що поточний тиждень стане найважчим у боротьбі з коронавірусом.

  У всьому світі зареєстровано понад 387 тис. підтверджених випадків зараження коронавірусом COVID-19, з яких щонайменше 100 тис. вилікувалися. Від ускладнень, викликаних інфекцією, померли понад 16 тис. пацієнтів.

  Європа стала новим епіцентром пандемії коронавірусу — число випадків зараження перевищило 200 тисяч, від COVID-19 померли понад 10 тисяч пацієнтів.


  Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/countries/koronavirus-ispaniya-zvernulasya-do-nato-z-prohannyam-pro-dopomogu-ostanni-novini-50077850.html”

Джон Девисон Рокфеллер

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.