Колишнього прем’єр-міністра Молдови Філата умовно достроково звільнили з вязниці

  Кишинівський суд умовно достроково звільнив колишнього прем’єр-міністра Молдови Володимира Філата, якого засудили на 9 років за пасивну корупцію і зловживання владою.


  Про це повідомляє ZdG.


  «Зараз я їду додому, їду провідати батьків, хочу провести з ними час. Сьогодні я точно не буду брати участь у будь-яких передачах або на телебаченні … Пізніше я повернуся з іншими коментарями», — заявив Філат кореспонденту видання.  Володимира Філата затримали 15 жовтня 2015 року. Його засудили до 9 років тюремного ув’язнення за пасивну корупцію та зловживання владними повноваженнями.


  В основі вироку колишньому прем’єру свідчення бізнесмена Ілана Шора. Він заявив, що дав Філату хабар в розмірі 250 мільйонів доларів.


  На розгляді Кишинівського суду перебуває друга кримінальна справа проти Влада Філата. У даній справі експрем’єр звинувачується у відмиванні грошей в особливо великих розмірах. Фаліт винним себе не визнає.


  Джерело статті: “https://golosua.info/2019/12/03/kolyshnoho-prem-ier-ministra-moldovy-filata-umovno-dostrokovo-zvilnyly-z-viaznytsi/”

Джон Девисон Рокфеллер

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.