Зеленський: Ми не бачимо вирішення конфлікту без повернення територіальної цілісності України

  Зеленський: Повернення територій Україні свідчитиме про те, що війна закінчилася і треба далі якось жити

  Президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю ізраїльському "9 каналу", яке вийшло 24 січня, сказав, що вважає своїм пріоритетним завданням завершення війни на Донбасі.

  "Так, я хочу завершити війну. Як би ми не завершили її. Але я хочу її завершити... Закінчити війну!" – сказав глава держави.

  Водночас Зеленський вважає, що без відновлення територіальної цілісності України завершення конфлікту є неможливим.

  "Ми не бачимо взагалі вирішення конфлікту без повернення територіальної цілісності. У нас дуже велика країна. Я знаю, що таке горе, як у нас, є і в інших країнах. Є у Грузії, Молдові, якщо далеко не ходити. Ось є поруч. Але Україна – дуже велика країна. У нас, дивіться, там (на тимчасово окупованих територіях України."ГОРДОН") кілька мільйонів людей... Тому ми, звісно ж, маємо повернути всі наші території", – сказав він.

  За словами президента, ситуація на Донбасі – серйозний прецедент для світу.

  "І це найстрашніше. І це жахливо. І це погано. Якщо це закінчиться так в Україні, що ми не повернемо наші території, я впевнений, що це буде не остання історія. А повернення територій в Україну свідчитиме про те, що війна закінчилася і треба далі якось жити. Жити, не вбиваючи одне одного. Це вже треба говорити, сідати за стіл, говорити, розуміти одне одного, спробувати налагодити майбутнє. Можливість цього спільного майбутнього. Спробувати", – сказав глава держави.

  Росія анексувала Крим після незаконного референдуму 16 березня 2014 року. Приєднання півострова до РФ не визнають Україна та більшість країн світу. Наразі між материковою Україною і Кримом діє контрольно-пропускний режим, а Київ де-факто не контролює півострова.

  У 2014 році, відразу після анексії Криму, Росія розпочала збройну агресію на сході України. Бойові дії тривають між Збройними силами України з одного боку та російською армією і підтримуваними Росією бойовиками, які контролюють частину Донецької та Луганської областей, – з іншого. Офіційно РФ не визнає свого вторгнення в Україну, незважаючи на надані Україною факти і докази.


  Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/war/-zelenskij-mi-ne-bachimo-virishennja-konfliktu-bez-povernennja-teritorialnoji-tsilisnosti-ukrajini-1484296.html”

Джон Девисон Рокфеллер

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.